Kdo jsme_

Jsme sdružení rodičů, kteří si pro své nemocné děti přejí důstojný a kvalitní život. A rádi bychom ho žili i my sami, jenže sociální podpora lidí s autismem a mentálním hendikepem je u nás v současné době velmi nízká. Rozhodli jsme se to změnit.
VÍCE O NÁS

Co chceme_

Chceme sociální systém, který dokáže podpořit i ty nejpotřebnější. Systém, který neodmítá klienty s chováním náročným na péči, ale pomáhá jim. Chceme dostupné asistenty, možnost odpočinku a bezpečný domov pro naše děti, až vyrostou.
NAŠE VIZE

Finanční dar je forma pomoci, která nejvíc pomáhá

Váš dar nám pomůže v úsilí o změnu systému a přístupu k rodinám s autismem. Chceme pro ně lepší svět.

Přidejte se i vy. Bez vás to nedokážeme.

Děkujeme.

Potřebujeme
tvoji hlavu

Naše děti někdy ze zoufalství tlučou hlavou do zdi. Neumíme je vyléčit, ale jsme si jistí, že mohou žít šťastnější život. Pomozte nám prorazit zeď lhostejnosti a změnit sociální systém tak, aby pomáhal každému, kdo to potřebuje.

PODEPSAT PETICI

  • Indiáni jim říkají POSLOVÉ BOŽÍ a v indiánském kmenu mají tomu odpovídající místo: úctu, ochranu, respekt. Říkají, že tím, že se o ně starají, učí se hodně o sobě, o světě a životě v něm. Neodháňejme je od sebe, nezavírejme před nimi dveře ani oči. V dnešní vykloubené době je obzvláště potřebujeme. Zastavme se občas s nimi v čase.

    Eva Holubová / herečka

Příběhy rodin – Natáčíme dál